LAYRED – oferta paneli podłogowych

LAYRED – oferta paneli podłogowych

2021-10-08

Wykańczając swoje mieszkanie bądź podczas przeprowadzania generalnego remontu najlepiej jest rozglądać się za najlepszymi materiałami pod względem jakości i sposobu wykonania. Takim elementem jest bez wahania podłoga, która przecież ma za zadanie służyć nam przez wiele lat. Większość z kupujących popełnia istotny błąd, ponieważ skupiają się oni głównie na wyglądzie paneli omijając bardzo ważne aspekty takie jak grubość czy ścieralność. To przecież w głównej mierze od ścieralności zależy ile lat będą nam służyć panele a grubość odpowiada za stabilność i wygodę z ich użytkowania. Ciężko jest znaleźć naprawdę odpowiednie materiały, lecz bez wątpienia należy odwiedzić sklep z panelami LAYRED, który przeniesie nas do oferty prezentowanej przez sklep. A w niej znajdziemy ciekawe propozycje na różne modele paneli od producenta Moduelo. Warto dodać że jest to światowy lider na rynku podług nieprzerwanie od 2015 roku.

Co oferuje nam sklep z panelami LAYRED? Trzeba zacząć od tego iż znajdziemy w nim wyłącznie panele winylowe montowane na click wraz z możliwością zakupu specjalnego podkładu pod panele. Oprócz oferty i możliwości bardzo szybkiego i prostego w obsłudze obliczenia ceny znajdziemy tam również bardzo konkretne informacje na temat materiałów. Warto zatem odwiedzić stronę i zapoznać się ze wszystkimi szczegółami technicznymi dostępnymi na stronie.

Dlaczego warto zdecydować się na panele winylowe LAYRED Moduelo? Przede wszystkim dlatego iż jako jedyne posiadają najgrubszą warstwę ścieralności wynoszącą 0,55 poliuretanu. Ponad to wykazują bardzo wysoką niepowtarzalność wzoru, jak zapewnia producent jesteśmy w stanie ułożyć 25m2 podłogi bez powtórzenia się wzorów. Panele z kolekcji LAYRED są sztywne a to wszystko za sprawą specjalnie wytwarzanego podkładu w zintegrowanej wersji, co zapewnia stabilność na każdej powierzchni na której zostały zamontowane. Kolejną ważną cechą wartą omówienia jest powodowanie uczucia ciepła i miękkości pod stopami, jest to ważne szczególnie w sezonie zimowym. Aby dowiedzieć się w pełni o zaletach paneli winylowych od Moduelo najlepiej jest odwiedzić stronę sklepu. Znajdziemy tam również informację na temat tzw. dylatacji obwodowej czyli przerwy od ścian na każde warunki. Kupując panele od tego producenta możemy mieć pewność jakości materiałów z jakich zostały wykonane panele winylowe.